Bij onze zoon, 13 maart 2005, ben ik ingeleid. Mijn ervaring….mmm…. op dat moment vond ik het niet prettig omdat ik echt last had van een weeenstorm, had amper tijd om bij te komen. Maar dit kwam ook omdat ze het infuus heel hoog hadden gezet. Wat ik er wel plezierig aan vond is dat het intotaal maar 3 uurtjes heeft geduurd. Ik denk dat het bij iedereen weer anders is. Het is heftig, maar ik denk dat er bij elke bevalling een moment is dat het heftig is.
Precies 2,5 jaar later ben ik bevallen van onze dochter. 13 september 2007. Nu was het spontaan, maar dit was goed te doen. Hier heb ik intotaal 6 uren over gedaan. Het enige verschil vond ik, dat het rustiger begon. Maar de laatste 2 uren deden mij erg denken aan de eerste bevalling qua pijn. Had nu wel last van rugweeen, erg vervelend.
Beide bevallingen hebben voor en nadelen vind ik.
Ik zou er in ieder geval niet tegen op kijken als ik jou was. Je krijgt er heel iets moois voor terug. Succes en sterkte.
Groetjes Trienke
mama van Jelmer en Eline