hoihoi,
ja dat schiet zeker al op, heb er echt zin in. het is voor mij alweer de derde wandeling en alweer nieuwe meiden die mee gaan.
we zijn als het goed is met 8 en nog 3 daarnaast die het nog niet zeker weten, dat is nog een verrassing tot op de dag hahaha.
ik heb nu op de lijst staan:
happydays(ikke dus hihi) en mijn zusje, dotjuh, mama van lars, suzan k, vani76, patricialut en renneke en op de reserve bank: miss mama, lis74, en mama-manu.
vorige keer heeft 1 iemand de lunch verzorgt maar ik denk dat het net zo makkelijk is als iedereen zelf iets meeneemt, je weet zelf het beste wat jij en je kindje(s) lusten.
misschien is het leuk om een paar picknickkleden mee te nemen zodat we tussendoor ergens gezellig kunnen zitten met de kids voor de lunch. en wat losse speelgoedjes om mee te spelen.
@angelique zou jij alvast willen kijken welke wandeling geschikt is en waar we dan eventueel tussendoor kunnen gaan zitten.
groetjes linda