Dametje, heel veel sterkte met dit verlies!
Klinkt misschien gek, maar probeer er zoveel mogelijk over te praten, zelfs al heb je het gevoel niet begrepen te worden! Voor jou en je partner is het een moment van rouw, jullie zijn toch een klein wondertje verloren! Hou je taai en ik hoop dat je je snel beter voelt!
Geef ook de moed niet op, mijn vriendin heeft ook eerst een miskraam gehad en heeft nu anderhalf jaar later een wolk van een dochter!
Het is misschien niet wat je wilt horen, maar de natuur weet zelf vaak of een kindje levensvatbaar is, waarschijnlijk is er toch iets mis geweest met je kindje en was het beter voor jullie en de kleine dat je er nu op deze manier bent achter gekomen en niet op een moment dat je al verder zwanger was!
Nogmaals sterkte, ook voor je partner! Hou je taai!
Liefs
Sas