Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1333591 Danielle Naar De Psz

  • Auteur
    Berichten
  • #2339593

    Nou vandaag was het dan zover, Daniëlle naar de PSZ. Om half 9 waren we er (papa was ook mee)
    Het zag er gezellig uit, overal speelgoed dus Daniëlle keek dr ogen uit en ging gelijk overal op af.
    Na een minuut of 10 gingen papa en ik weg. Wel even tranen toen we weggingen. Ik heb om half 10 nog even gebeld om te vragen hoe het ging en de juffrouw zei dat alles goed ging.
    Om kwart voor 12 heb ik Daniëlle opgehaald en zag ik dat ze helemaal moe was. (rode wangetjes)
    Uiteindelijk is ze om half 2 naar bed gegaan en ligt ze nu nog in.
    Volgens mij (en de juffrouw) heeft ze een leuke dag gehad. Lekker gespeeld, ook buiten en boekjes gelezen.
    ik vond het zelf wel vreemd hoor dat ze er niet was maar ik heb wel even lekker alleen boodschappen kunnen doen en het huishouden.

    Groetjes van Sonja

    #4088947 Quote

    Hoi Sonja,

    Gek is dat he, om je kind zo weg te brengen? Dat had ik ook toen ik Sven voor het eerst naar de kdv bracht (alweer bijna 2 jaar geleden….).
    Nu ik weet dat hij het er heerlijk vindt, doe ik dat met een gerust hart.
    Ik heb nu zwangerschapsverlof en Sven blijft gewoon naar het kdv gaan. Die dagen zijn nu voor mij een zegen. Lekker tijd voor mezelf en effe bijkomen.
    Dus, geniet maar van die vrije uurtjes! Lekker even tijd voor jezelf en je meisje gaat er zoveel leren op de psz. Daar zul je nog van opkijken.

    Groetjes,
    Maike

    #4089001 Quote

    Hoi Sonja,

    Wat fijn dat haar eerste dag zo goed is gegaan! Fijn ook voor jezelf he!

    groetjes Maris

    #4089082 Quote

    hoi hoi,
    wat fijn dat het zo goed is gegaan en dat Daniëlle zo lekker gespeeld heeft!
    Het is toch altijd even afwachten of ze het meteen leuke vinden om met alle anderen te spelen. Maar super dus!
    En inderdaad even lekker de tijd voor jezelf daar is ook niets mis mee.

    groetjes Tamar

    #4089116 Quote

    Wel een lekker gevoeld at ze het leuk heeft gevonden! Geeft ons ook weer moed haha 😉

    X Saskia

    #4089394 Quote

    Het blijft een moeilijke stap het is toch een stukje loslaten Fijn dat ze zo lekker heeft gespeelt en die tijd voor je zelf is lekker!!! Geniet er maar lekker van hoor

    groetjes
    Achnita

    #4089414 Quote

    Vandaag is ze voor de 2e keer naar de PSZ, het afscheid ging al iets beter, wel een klein beetje huilen maar toen de juf zei, kom gaan we spelen liep ze wel met de juf mee en was het over.

    Gr. sonja

    #4089643 Quote

    fijn voor je dat het al wat beter gaat

    Ryan gaat over 2 weekjes ben ook ERg benieuwd

    groetjes moekje

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct