Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1334776 Toch Een Miskraam

  • Auteur
    Berichten
  • #2340778

    Net een echo gehad en zoals we eigenlijk al wel dachten heb ik voor de 2e keer een miskraam gehad. Gelukkig was wel alles weg, maar ik voel me echt beroerd nu en erg verdrietig!

    Groetjes Anne

    #4090132 Quote

    Bah, wat naar!
    Ik wens jullie veel sterkte toe! Houd je taai.
    Geef niet op!!
    Groetjes Ing.

    #4090155 Quote

    He Anne!

    Wat jammer zeg!!! Je kunt ook een pech hebben he.

    Ik hoop dat je bij je volgende zwangerschap betere begeleiding krijgt en wellicht naar de gyn mag.

    Sterkte!!

    Groetjes Mars

    #4090170 Quote

    Hi Anne,

    Wat naar zeg! Heel veel sterkte.

    Gr. Tamara.

    #4090185 Quote

    Veel sterkte, Een heel verdrietige periode voor jullie.

    groetjes, Deetje

    #4090222 Quote

    sterkte! een moeilijke tijd voor jullie!

    read more image Lees ook: Zwanger, en nu?
    #4090273 Quote

    wat ontzettend naar zeg!!! veel sterkte bij het vinden van een plaatsje voor dit verlies!!!

    Groetjes,
    Petra

    #4090525 Quote

    heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Neem de tijd om het een plek te geven, het is niet niks allemaal.

    groetjes Tamar


    Bloempje27
    Bijdrager
    #4090607 Quote

    Meid, wat een verdrietige situatie die je nu door gaat maken. Soms kan je zo het gevoel hebben dat het misschien nooit meer goed komt. Ik heb na mijn miskraam zoveel gehuild. Ik voelde me zo leeg en teleurgesteld. Het kindje had ik al helemaal in mijn hart gesloten en het was zo welkom. Het kan helpen als je iets doet/koopt als herinnering. Bij ons in de huiskamer staat een beeldje van een baby in Gods hand. Wij zijn gelovig en wij konden het zo zien. Misschien dat je ook iets kan doen, waardoor je het lege gevoel een beetje kan vullen. het heeft mij enorm goed gedaan.
    Maar heet blijft moeilijk, vooral omdat de toekomst zo onzeker is: wordt ik wel weer zwanger en gaat het dan goed? (helemaal omdat het de tweede keer is)… maar heb hoop, er zijn veel vrouwen die meerdere miskramen hebben en dan toch een gezond kind ter wereld zetten. dat gun ik je van harte.
    En laat het verdriet je soms maar vullen, je mag rouwen…. het is niet niks. Ook als mensen verwachten dat je verder gaat of als ze het niet begrijpen dat je blijft huilen. Je mag er aan toegeven en af en toe moet je je proberen te verzetten…. je mag ook weer verder gaan, als je dit aankan. Verwerk het op je eigen manier en doe er zo lang over als je nodig hebt, niemand hoeft dit voor je te betalen. Tip: zet positieve gedachten op een papiertje en hang die in het zicht…. zo kun je je zelf herinneren aan de fijne dingen die er zijn en dat je hoop mag hebben….

    Een miskraam kan heel ingrijpend zijn…. jij mag er verdriet om hebben op je eigen manier…

    heel veel sterkte meid…. xxxx

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct