Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1358815 Het Gaat Niet Zo Heel Goed

  • Auteur
    Berichten
  • #2364817

    Ben gister bij de vk geweest..
    Mijn bloeddruk was gestegen.
    Poosje later de andere arm maar dat bleef hetzelfde.
    Moest tijdelijk stoppen met werken…
    Weet zelf ook dat ik niet meer aan het werk kom…
    Kies nu voor mijn gezondheid en stop nu met werken…
    Moest eigenlijk nog 4,5 week.
    Voel me niet fit, hoofdpijn af en toe duizelig, harde buiken.
    Zo gauw ik dit weer voel moet ik gelijk contact opnemen met ze…
    Uhm de vorige zw.schap ook niet gedaan…

    Volgende week donderdag terug komen en een potje urine meenemen.

    En dan ook nog die stomme griepprik waar ik toch nog twijfels over heb.
    Kan het er effe niet bij hebben.
    Gelukkig heeft mijn peuter nu 2 nachten door geslapen en ook al 2 ochtenden om half 8 wakker.
    Dat gaat nu dus weer goed.
    Alleen tussen de middag kom ik slaap te kort.
    Meneer slaapt heel vaak niet meer, ja nu ligt hij op de bank tv te kijken maar dit is mij te laat.
    Het eten moet zo gemaakt worden…

    Voel ook echt dat mijn energie aan het eind van de middag eruit gezogen word..PPFffffffff…
    Zou het ook een beetje aan het donkere weer liggen???

    Dusssz doe niet veel meer, wat ik eigenlijk ook al niet deed…
    Hopelijk gaan de 11wk zo voorbij…..

    Groetjes Natasja (29wk 1dg zwanger)

    #4114367 Quote

    hey natasja vervelend hoor
    zo even in je vel te zitten
    die griepprik kan ik ook nog helemaal over in zitten wel of niet doen.
    wordt gek van me zelf op dat gebied.
    nu denk hoor ik wel dat het niet slech voor je baby is. maar vraag me erg af welke bijverschijnselen ik er van zal krijgen.
    gelukkig maandag sleutel halen van huis dus dan heb ik afleiding.
    smiddags slaat de moeheid bij mij ook weer meer toe.
    mijn bloeddruk was de vorige keer goed.
    moet woensdag naar de vk.
    heb wel wat hoofdpijn maar ook keelpijn dus ja dat zal daar wel bij horen beetje grieperig.
    succes ermee hopen dat het toch nog wat beterde wordt.

    #4114368 Quote

    en hopelijk nu toch nog genieten van je vrije dagen.

    #4114373 Quote

    Hoi Natasja,
    Wat vervelend dat je je rot voelt en dat het allemaal niet zo lekker gaat. Ik denk inderdaad dat het sombere weer niet echt mee helpt, ik kan daar zelf ook erg sjaggie van worden.
    Probeer jezelf wat extra te verwennen, breng je zoontje even een paar uurtjes naar de oppas/je ouders. Ga lekker in bad met kaarsjes aan, bakkie thee, chocolade/koekjes en vraag of je man je wat extra wilt knuffelen! Als je dat nodig hebt, zal je omgeving dat heus wel begrijpen!
    Sterkte!
    Liefs,
    Mar

    #4114379 Quote

    Hoi Natasja,

    Dat is niet fijn dat het even niet ze gaat.
    Ja, dan maar niet werken en geniet even van je rust.
    Je baby gaat voor alles hoor!!!
    Probeer maar lekker te ontspannen/leuke dingen te doen hoor.
    En maak je nou maar niet druk om die prik.
    Ik ga hem niet halen want ik vind het allemaal zo vaag wel/niet gevaarlijk voor baby en nu maken ze er een hoop media rumoer over terwijl er zoveel dingen zijn wat gevaarlijk is. Maar ja die beslissing moet je toch zelf maken.
    Succes er mee en denk aan je zelf en baby hé!!!

    #4114424 Quote

    sterkte meid !

    x jessica

    #4114535 Quote

    Sterkte hoor. Hoop dat je je straks weer wat beter voelt.

    liefs

    #4114543 Quote

    he, dat gaat niet helemaal lekker. Hoe liep het bij je eerste af met je bloeddruk? Is die uiteindelijk redleijk gebleven, of liep dat te hoog op? Balen dat het niet meer zo lekker gaat.

    Kun je je oudste niet af en toe bij iemand anders onderbrengen? Het is maar tijdelijk die zwangerschap, hij zal er niks aan overhoiuden. Maar jij moet nu je rust hebben voor je zelf en je kleintje.

    Nou, sterkte ermee.

    #4114646 Quote

    Wolk? Welke wolk? Dat zeverige gedoe van een vriendin van me; op d’r roze wolk 9 maanden lang met d’r handjes over d’r buik heenwrijven… ieeeehhhhhh…. echt niet… ik vind zwanger zijn afschuwelijk. Heel simpel. Ik ben superonzeker, emotioneel en bang over van alles wat er mis kan gaan…. en nu weer dat gedoe met de MG eroverheen… nee… ik zal blij zijn als m’n kleine meid in week 38 met een geplande keizersnede ter wereld is gekomen. Ik ben het gewoon onwijs zat… ik loop mezelf in de weg… m’n littekens van de vorige keizersnede spelen sinds vandaag onwijs op. Mijn darmen legen niet lekker… met andere woorden; ik zit op een grijze wolk… met bliksemschichten en alles erop er eraan… ik heb zelf nog net geen horentjes op m’n hoofd groeien….

    Dus lieve NHS…. schop je vriend ook gerust een keer onder z’n #$&@#*&#@*#&@*….. om een stukje meer begrip….. dat de Schepper ons vrouwen maakte om te baren is simpelweg omdat de mannen het niet aankunnen… ;-)))

    Maar ik wel je in ieder geval vanaf hier een onwijs dikke knuffel toezenden en je mag ook digitaal even op m’n schouders uithuilen als dat helopt… en meid… kom op… we slepen elkaar er doorheen… voor mij is het de laatste keer da’k zwanger ben dus dan probeer ik me daar maar aan vast te houden…. helaas kunnen we onze beebs nog niet bij Tellsell bestellen…..

    een onwijs dikke XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct