Het is inderdaad wat stiller, ik ben dan nog steeds op de wacht op ons eerste kindje! Vind het nu steeds spannender worden en denk elke avond, nou misschien vannacht! Maar de volgende dag weer helemaal niks. Ik heb vorige week veel voorweeen gehad die zijn halverwege de week gelukkig afgezakt, wat deze putte mij best wel uit en om nou al vermoeid je bevalling in te gaan lijkt me ook niet echt handig. Gisteren naar de VK geweest en ze denkt dat het een flinke 7 ponder gaat worden. En verder waren alle controles ook goed.
Ik vind het voor jullie zo fijn dat de kleine er is, maar des te nieuwsgierig word ik naar mijn eigen kindj, maar gelukkig duurt het in iedergeval niet langer meer dan 3 weken max, dus das wel te overzien!
Buikje wordt wel steeds zwaarder en ik merk dat ik steeds meer vocht vast houd. Ik ben wel benieuwd hoe iedereen zijn bevalling, voor degene die bevallen is, is begonnen, maar daar zal ik ff een nieuwe topic voor maken!
liefs Janne, 39,3 weken van Krukel!