Hoi meid,
Ja heel herkenbaar. Iedereen om mij heen wordt ook “zomaar” zwanger. Terwijl je ook niet weet of mensen net als jij en ik een tijdje bezig zijn (geweest) voor het zover was.
Ik zou als ik jou was toch echt proberen om je gedachten te verzetten en andere dingen te gaan doen. Hoe meer je ermee bezig bent, hoe eerder het je tegen kan gaan werken. Ieder klachtje voelt aan als zwanger zijn terwijl het tegendeel ook vaak waar ik. Ik heb 2 weken lang zeer gevoelige borsten gehad, vanaf mijn eisprong tot nu, en ben ook gewoon weer ongi geworden. Dus helaas, je lichaam houdt je echt vaak voor de gek.
Probeer je er niet teveel mee bezig te houden en je tijd een andere invulling te gaan geven. Ik snap dat als je geen baan hebt je tijd hebt om na te denken, te voelen en vooral te hopen maar hou het bij het laatste en geniet ook van je leven zoals het nu is!!
Klinkt misschien een beetje zwaar allemaal maar echt, het komt als het komt en ook voor jou!!!!
Liefs Joy