Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1405081 Intake Vk

  • Auteur
    Berichten
  • #2411083

    Hoi dames,

    Vandaag een intake gehad bij de vk was onbewust toch een beetje nerveus. Maar het voelt nu zo echt aan. Hartje konden we helaas nog niet horen maar goed ben ook nog maar 9 weken heen.
    Morgen eerste echo, zal ik weer zo slechte nacht hebben ;-(

    Liefs Chantie

    #4160497 Quote

    hoi hoi,

    Wat onwijs spannend hè?
    Ik heb morgen ook mijn eerste echo en als alles er goed uit ziet gaat de VK door met de intake. Kon anders pas volgende week heen maar omdat ik bloedverlies had, even gebeld en mag morgen!
    Hoe laat mag jij? Wij hebben pas laat om 20.30uur dus een hele lange dag wachten hihi.
    Ben morgen 8 weken en 4 dagen. En hoop zo dat alles goed is.

    gr

    #4160514 Quote

    oow spannend, ik mag morgen om 9.45 uur. Vind het zo spannend allemaal. Als ik er aan denk dan krijg ik al de kriebels hihi


    venekamp
    Bijdrager
    #4160544 Quote

    ik mag morgen ook ben dan 7 weken en 4 dagen
    volgende week maandag eerste gesprek bij de VK
    ( dat is dus apart van elkaar)

    #4160577 Quote

    Succes meiden! en dat jullie er maar van genieten blijven!
    gr. mamajo

    #4160633 Quote

    @ Chantie

    Wat fijn voor je dat je al om 09.45 uur mag, ik heb echt nu al de kriebels en hoop zo dat alles goed is.

    @ Venekamp

    Ook heel veel succes morgen!

    En ik wil graag lezen hoe jullie ervaring was. Ik ga nu me bedje in dan gaat de tijd sneller hihhi

    #4160824 Quote

    hallo allemaal,

    Vandaag de echo gehad en ik ben echt helemaal verliefd. Was wel een inwendige echo omdat mijn darmen er lekker voor lagen maar vond dit niet zo heel erg.
    Een heel snel kloppend hartje gezien. leek wel een sneltrein, we hebben het ook mogen horen 😉
    Hij lag lekker te slapen en moest van de vk gaan hoesten en jawel daar was ie dan begon gelijk te schoppen maar hier voel ik gelukkig nog niks van.
    We kregen te horen dat we 2 dgn minder ver waren als we dachten maar dat geeft niet het maakt ons geluk er niet minder op.
    Ook zei de vk aan dat we over het grootste risico moment waren, dit kon ze zien aan het doen en laten van de baby en hoe het hartje tikte. Maar toch blijf ik voor mezelf de 13 weken aanhouden.
    Tot krabbels!
    Liefs,
    Chantie

    #4160826 Quote

    Ow wat heerlijk nieuws allemaal.
    En geniet lekker van de kleine wondertjes. Ook lijkt het me geweldig om die zekerheid te hebben dat er echt iets in je groeit.
    @ Chantie wat een eer moet dat zijn als de vk zegt dat de risico nu veel kleiner is dat het nog mis an gaan. Maar zelf zou ik ook nog wachten hoor.

    Ik zit te wachten, nog 2uurtjes en dan kunnen wij ook heen. Heb er niet veel vertrouwen in omdat ik vandaag meer bloed verlies had. Dus de hele dag gehuild. zal zo snel mogelijk hier een topic maken als ik nieuws heb (hopelijk toch goed nieuws)

    #4160849 Quote

    Hey allemaal,
    Ik heb mijn eerste vk bezoekje ook al gehad, met 7w (was er vroeg bij). Was allemaal hartstikke leuk en het voelde toen ook wat ‘echter’. En ik merk dat ik het erg prettig vind dat ik nu onder een controle sta. De eerste weekjes zit je nog in zo’n onzekerheid en kan je alleen maar afwachten.. nu kun je gaan uitkijken naar je controle’s:)) Heb al twee echo’s gehad en krijg volgende week de algemene termijnecho. Het blijft toch wel weer spannend! Hoop dat alles goed is met de kleine.

    Ik begin iig steeds meer te genieten van de zwangerschap. Hoop dat jullie dat allemaal ook kunnen doen :))

    Liefs

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct