Wat ik lastig vind, is dat ze vergeleken wordt met kindjes van bv. een half jaar ouder, kindjes van 3, 3,5.
Dat ik me werkelijk afvraag: ‘Is ze dan echt opvallend?’
Moeten we hier wat mee?
Ik ben nl. niet erg van het stimuleren, in die zin, dat ze dingen ‘moet’ kunnen. Tuurlijk, spelletjes aanbieden die ze leuk vindt, puzzeltjes, etc., maar ze hoeft nog niet te leren lezen, zeg maar.
Met richtlijnen heb ik niet zoveel. Ieder kind is uniek en ontwikkeld zich op zijn manier. Gelukkig maar. Ik ben blij dat ze, zoals het er nu uit ziet, niet naar het SBO moet. (Realiseer me ook dat een ongeluk of wat dan ook, dit van de een op de andere dag kan veranderen.)
En waarom dat mn neus uit komt? Deze week hoor ik het ongeveer elke dag…. en dan ga ik me beetje zorgen maken. (dus vandaar dat ik daar niet meer zo enthousiast op reageer, denk ik)
Beetje warrig, maar het is hier bedtijd!!!