Rh,
Als je een lichte positieve test hebt gehad, ben je zeker zwanger geweest. Het vruchtje is dus vrij vroeg afgestorven en ben je toch ongie geworden. in principe is het dus een miskraam.
Een test wordt niet lciht positief als je geen HCG in je urine hebt en dat is alleen maar zo als je zwanger bent. Daarom ben je ook heftiger ongesteld!
Ik wil je niks aanpraten natuurlijk, maar ik heb precies hetzelfde gehad. Ik zou even met de verloskundige bellen! Ik heb destijds een controleecho gehad om te kijken of alles schoon was. Dat was het dus niet! Ik moest toen 2 weken aankijken en daarna weer een echo, toen was pas alles echt weg!
het positieve aan jouw verhaal is dat je nu weet dat je wel zwanger kunt raken. De kans dat je snel weer zwanger bent is nu heel groot!
groetjes