Ik was een beetje overmoedig..Ik wist dat ik een zoontje kreeg en had al heel veel kleren ingekocht + dat ik van 3 vriendinnen alle kleertje van hun zoontjes had gekregen. Dus ik had kleren in overvloed.
Heb eerst de kleren uitgezocht welke we wilde hebben en daarna gesorteerd op maat.
Ik ben begonnen met maat 50 en 56 te wassen. Gelukkig met ik ruim op tijd begonnen. Het was best veel. Maar het ergste was de strijk !!!! Moe en dik en het was zomer dus had echt geen zin om te strijken. Ik heb er een paar weken voor nodig gehad om alle klaartje gestreken in de kast te krijgen.
Als je geen last hebt strijk-haat dan adviseer ik je rond 35 weken te wassen en strijken. En als je wel strijk-haat hebt of heel veel kleren, begin dan wat eerder.
met 38 weken kan de kleine vaak komen. Dus zorg dat je voor die tijd alles op orde hebt…ook in het geval van eventuele complicaties en vroeg geboorte.
Veel was en strijk plezier !!!