Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1469041 Trots

  • Auteur
    Berichten
  • #2475043

    Zal ik het ijs dan maar weer ff breken? Haha!

    Liam kan zitten! Nog niet zonder dat er iemand bij lbijft, want hij valt nog wel om, maar zondag heeft hij wel 6 minuten zélf gezeten!! Hij was druk met z’n voetjes en zakte steeds meer naar voren totdat hij als een tuimelaartje omviel! Zo schattig 🙂
    Hij doet ook de hele dag niet anders dan kreunend zijn buikspieren trainen! Nog ff en hij heeft een 6pack, haha!

    Liefs Kim en Liam (6maand en 5 dagen)

    #4224402 Quote

    hihi…hier nog zo’n trotste mam…rollen ho maar..maar zitten doet ze wel..hihi…
    gister op een kleed met kussens om dr heen..hihi…(zie foto hyves) 10 minuten gespeeld..toen haar maar weer neergelegd ben toch bang dat ze dan uiteindelijk omvalt..
    Hihi mooi he ze leren echt elke dag weer wat nieuws!!!
    Fleur heeft trouwens ontzettend oog voor details..is constant met dr wijsvingertje dingen aan het pakken/aanraken…bij oma vanmorgen met dr kleine vingertje precies over het groene streepje op het tafelkleed!!

    Liefs Liesbeth en Fleur (6 maand en 2 weken)

    #4224412 Quote

    leuk jaaa als je kleine weer iets heeft uitgevonden… dan smelt je mama hartje van trots he:D

    Hier vandaag ook een smeltent hardje, dani had zich omgerolt van rug naar buik…. paar x achter mekaar ikke trots mn man roepen en camera erbij…. doet ie t niet meer.. haha

    Liefs Joyce
    Dani 6 maaden 5 dagen

    #4224415 Quote

    haha, das altijd zo…Liam gaat altijd spontaan spugen of huilen als ik wil filmen 😀

    #4224425 Quote

    Hahahah het is indd net alsof de kinderen weten, oh dat heb je weer zo’n camara, nou ga ik het lekker niet meer doen hahahhaa.
    Heeft Quinn ook altijd zo’n handje van.
    Quinn is ook druk z”n buikspieren aan het trainen, maar dat zitten wordt hem nog niet.

    Liefs marielle Quinn 6 maand

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct