Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1544817 12 Weken Zwanger

  • Auteur
    Berichten
  • #2550819

    Eindelijk zijn we 12 weken zwanger. Ook al zegt het misschien niet veel, maar toch prettig om uit de eerste onzekere weken te zijn! Ik kan nu niet wachten tot ik de kleine kan voelen.

    Ook de 20 weken echo staat gepland op 23 juni, de dag dat we ook terugkomen van Curacao :).

    #4301149 Quote

    He Martine,

    Gefeliciteerd voor zowel de baby als voor je aanstaande huwelijk. Erg leuk dat je zoveel leuke dingen hebt om naar toe te leven.

    Geniet in ieder geval van elk bijzonder moment en geniet ook de komende tijd vooral samen nog even, voor je het weet zit dat er niet meer in 😉

    #4301166 Quote

    Gefeliciteerd!! Ik ben morgen 13 weken, fijn gevoel… Onze 20 weken echo is 15 juni, Pff kan niet wachten!

    #4301563 Quote

    Heerlijk is dat he!! Weer een mijlpaal bereikt toch??? Ik ben volgende week 12wkn en heb de 27ste een echo, ik kan niet wachten!!!

    #4302891 Quote

    Dank je! Jullie ook gefeliciteerd met de mijlpalen en inderdaad er heerlijk van genieten! Op naar de 20 weken echo!

    Geert jij zit in het zelfde schuitje! dus ook nog ff genieten van alles wat komen gaat. Lekker druk maar wel erg leuk!

    #4310018 Quote

    He Martine,

    Bij ons zit het huwelijk er nu aan te komen. Nog ruim twee weken dan is het zo ver. Mijn vriendin is afgelopen maandag haar jurk wezen passen, hij paste nog wel maar zat al wel wat strakker.

    Nu moet ze de maandag voor het trouwen terugkomen. Ze vermaken hem dan ter plekken. Moet zeggen dat het een hele geruststelling is voor mijn vriendin. Ze heeft de jurk namelijk gekregen van haar moeder en was als de dood dat hij niet meer zou passen 🙂

    Jullie nog druk met het regelen van alles?? Of heb je het meeste al gedaan?

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct