Nou, alles bleek op zich in orde.. Alleen ukje is iets te klein.. Ben nu ruim 30wk en ze is ongeveer een wk te klein? Ze viel op dit moment nog wel net binnen de richtlijnen.
Maar over 2wk moeten we weer terug komen, dan krijgen we weer ct scan en echo en moet ze wel beter gegroeid zijn. Ze beslissen dan of we bij de verloskundige mogen blijven of dat ze het in het ziekenhuis overnemen:(
Bah, alles is dus goed, maar ik was toch wel erg geschrokken gister… Nu moet ik meteen bellen mocht ik weer een langer dan paar uur helemaal niks voelen en dat is het.
Ik heb nog gevraagd of ik verder iets eraan kon doen, maar t antwoord was nee.. Alles ziet er nl verder prima uit. Navelstreng was goed doorbloed, zuurstof was prima, vruchtwater ook.
Alleen zo nu en dan wat rust nemen zou misschien kunnen helpen… Dus ik stop maar met fitnessen, fiets alleen nog elke dag naar me werk dan en als ik thuis kom ga ik eerst wel ff uurtje liggen….
Ik hoop dat alles er straks toch goed uitziet!