Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1586915 Nekplooimeting

  • Auteur
    Berichten
  • #2592917

    vandaag een nekplooimeting gehad! Ik vond het allemaal erg spannend,maar de echo was zo erg mooi en duidelijk!! ik ben ruim 12 weken zwanger. En ze hebben naar het nekplooitje gekeken en die was gewoon normaal..dus ik maak me gewoon geen zorgen meer.
    Nu alleen nog de uitslag van het bloed..maar heb er de volste vertrouwen in.

    inge

    #4342324 Quote

    Hoi Inge,

    Wat een goed nieuws!! Wij hebben de nekplooimeting over 1,5 week ben benieuwd…maar ik ga er vanuit dat alles goed is!

    #4342509 Quote

    dat is mooi! Wij hebben 11 juli nekplooimeting. Ik ga ook vanuit dat alles goed is met zoontje was toen ook heel goede ration uitgekomen 1 op 25,0000 ofzo…hahahaha

    #4342667 Quote

    Spannend! Wij hebben net de beslissing genomen cominatietest wel te doen. Ga maandag bellen voor afspraak te maken. Heb 5 juli termijnecho, kijken hoe en wat planning gaat worden met nekplooimeting en bloedtest. Door alle info op internet werd ik er wel heel huiverig voor. Blij dus een goed bericht te lezen!

    #4346578 Quote

    ik ben nu 10 weken en ben er nog niet over uit of ik het wel of niet moet doen! de uitslag is nooit 100% te vertrouwen vertelde mijn gynaecoloog dus ik twijfel nu erg.

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct