Hey meissie!
Ten eerste gefeliciteerd met je 30ste verjaardag! Ik vond het ook heel erg om 30 te worden…. ik weet niet waarom maar ik zag er erg tegen op. Maar het deed helemaal geen pijn:-))
Je kindje verlies je niet zomaar he…. goed dat je er hulp voor hebt… Door al m’n bloedingen was ik ook heel bang om m’n meisje te verliezen. Maar nu ik bijna 30 weken ben, weet ik dat het goed komt. Als ze nu komt, dan vechten ze ervoor in het ziekenhuis en komt ze er wel. En dat doen ze ook bij 27 weken… maar de kleine blijft echt wel zitten. Die heeft het veel ste goed bij jou.
Wat ontzettend balen van jullie auto, kan me voorstellen dat je daarvan van slag bent geraakt… hopelijk valt het allemaal mee en is ie snel gerepareerd.
dikke knuf!