Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1593489 Hoe Zouden Jullie Dit Uitspreken

  • Auteur
    Berichten
  • #2599491

    hallo allemaal
    Even een namenvraagje, aangezien ik het niet aan mijn directe omgeving kan vragen doe ik het hier maar even. Wij willen ons zoontje graag Djairo noemen, maar ik vind het het mooier als het met de y geschreven is dus Djayro.Maar nu ben ik bang dat de mensen het dan uit gaan spreken als Djeejro en niet als Djairo.
    Wat vinden jullie? Hoe zouden jullie het uitspreken als je ergens Djayro ziet staan?

    groetjes

    #4348871 Quote

    ik zou het idd als Djairo uitspreken

    het is niet mijn soort namen en namen met een andere letter als welke eigenlijk bedoeld wordt vind ik geknutseld … sorry 🙂

    #4349031 Quote

    Ik zou inderdaad denken Djeejro. Ik zou het zeg maar uitspreken als Jay en dan met ro erachter….
    Vind het eerlijk gezegd een beetje een lastige naam want als ik Djairo zou zien zou ik weer Dja-iro zeggen. Ik zou het automatisch scheiden :S!!
    Het is natuurlijk heel persoonlijk en hé als jullie het mooi vinden moet je doen wat je wilt!! Uiteindelijk wennen mensen er wel aan ;)!! Succes!!

    #4349232 Quote

    wij zouden het hier als Djairo uitspreken.
    succes met je keus, doe idd waar jullie je prettig bij voelen.

    #4349288 Quote

    hi zou het ook als djeero uitspreken, makkelijker denk ik bij het uitspreken, ik ben ook bezig met namen en makkelijk vind ik het zelf niet , succes hoor

    #4350915 Quote

    Met een i zou ik t duidelijker vinden..

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct