Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1594129 Bahh Nare Dag

  • Auteur
    Berichten
  • #2600131

    Vandaag was het een hele rare dag hier.
    Mijn opa is vandaag jarig en is 81 geworden. We gingen daar heen met zijn kinderen, klein kinderen, achterkleinkinderen, zijn broers en zussen en de broers en zussen van mijn oma. Al met al waren we met zo’n 40 man. Iedereen leuk aangekleed voor het feestje.
    Iedereen stond buiten te wachten bij de ingang van het verpleeghuis. daar kregen we te horen dat het helemaal niet goed ging met mijn opa en dat de pastoor onderweg was om hem de ziekenzalving te geven (bedienen)! Heel bizar sta je daar in je mooie zomerse kleren. Dat was dus even flink schrikken en huilen natuurlijk. De kinderen, klein kinderen en 3 achterkleinkinderen waren daarbij aanwezig. Het was een heel mooi moment maar ook heel verdrietig. Zo raar. En de pastoor blijf hem maar feliciteren met zijn verjaardag.
    Nu maar afwachten hoe het allemaal loopt.

    Sorry voor het lange verhaal maar moest het even kwijt. door alle hormonen wordt het er helemaal niet makkelijker door. We hebben wel besloten dat als we een jongen krijgen we de tweede naam gaan vernoemen naar mijn opa. Iemand sugesties? Mijn opa heet Wim.

    Liefs Danielle

    #4349516 Quote

    Hey danielle,
    Idd een rare dag…
    Hoop dat et allemaal nog goed komt met je opa…
    Sugestie voor je tweede naam:
    Wimley, alwim, william…
    Ik weet niet welke stijl jullie leuk vinden… Me broertje zou eigenlijk william heten maar hebben ze verandert naar wouter. Ik persoonlijk hou van wimley… Succes met alles en probeer vooral ook te genieten van je zwangerschap…
    Kus marleen

    #4349602 Quote

    Heey Danielle,

    Dat is egt ff schrikken, Sterkte!!
    Ik hoop ook dat het goed komt met je opa.
    Ik vind Willem wel een mooie stoere naam, maar ik weet niet wat jullie mooi vinden.
    Probeer van je wondertje te genieten.

    Liefs Karolien

    #4349626 Quote

    He meis,

    Wat een ellende! Jeetje! Daar sta je dan. Kan me helemaal voorstellen dat je je emoties niet onder controle hebt op zo’n moment! Qua naam kan ik je niet echt helpen geloof ik! Sterkte!

    Liefs

    #4349650 Quote

    Hey Daan,

    Ik wou je alleen maar even heel veel sterkte wensen.
    Kan me indenken dat je je zelf dan niet echt lekker voelt.

    X Chan

    #4349705 Quote

    ‘Heel veel sterkte.

    Liefs

    #4349739 Quote

    Helaas geen suggesties voor een naam, maar wil je wel heel veel sterkte wensen!

    #4349794 Quote

    Hoi dames,
    Bedankt voor jullie lieve berichtjes, doet me erg goed! Met mijn opa gaat het steeds iets minder. Hij eet en drinkt niet meer omdat hij niet kan slikken.
    Ze hebben er voor gekozen om geen sondevoeding of een infuus te geven omdat het dan een kwestie van rekken wordt. Beter wordt het toch niet meer. Nu dus eigenlijk wachten op het einde:-(
    Het klinkt hard maar dan maar liever vandaag dan morgen. Dit is ook niet meer mens waardig.

    Bedankt ook voor de naam tips, ik ga ze aan mijn man voorleggen.

    Liefs Danielle

    #4349878 Quote

    Hoi Danielle,

    Bah, wat naar allemaal zeg! Echt zo vervelend dat het dan juist op die dag zo gaat…
    Maar inderdaad liever vandaag dan morgen, want wachten op het einde is ook zo een lijdensweg… echt heel rot!
    Heel veel sterkte voor jullie!
    Namen is lastig omdat ik ook niet zo goed weet welke stijl…Hollands of Engels bijvoorbeeld?
    Laat je weten hoe het gaat?

    Groetjes

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct