Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1594761 Hoe Weet Je Het

  • Auteur
    Berichten
  • #2600763

    Hallo dames!
    Ik was erg benieuwd hoe je aan je lichaam kunt merken dat het aan het voorbereiden is op de bevalling.. Ik heb zelf veel last van harder buiken en soms wat krampen in mijn onderbuik (baarmoeder) en onderrug. Kan dit komen door de voorbereiding of indaling?
    Ik moet nog 4,5 weekjes wachten, maar van mij mag het komen!!

    #4350210 Quote

    Heey, de voorbereiding kan weeeeeeeken duren! De start van de bevalling weet je gelijk! Dat is een instinctief gevoel….niet met woorden uit te leggen haha! Wat jij noemt wat je voelt is zeker het voorbereiden voor de bevalling hoor, maar dat wil niet zeggen dat het nu snel begint!
    Ik heb hetzelfde en dat is 3 weken zo en ik mag er nog ruim 3! Maar geloof me, dit is nog niks 😉
    Succes ermee en geniet er nog maar ff van, want voor je het weet wil je weer zwanger zijn!

    #4350318 Quote

    Ben t met LK eens, kan weeeeken duren, ook als t niet de eerste is 😉

    Ik heb de hoop dat het eerder komt dan ook maar bij voorbaat op gegeven….

    Wat we nu voelen zijn de wel bekende laatste loodjes, en die zijn errug zwaar vind ik .Maar goed, voor t goede doel doen we (bijna) alles!!

    Toitoitoi meiden we kunnen het!!!

    #4350347 Quote

    Ik hou het nog zeker wel een paar weekjes vol hoor! 🙂 Vind het eigenlijk gewoon heel bijzonder dat je lichaam zich langzaam aan klaar aan het maken is voor het echte werk. Moeder natuur doet zijn werk dus wel 🙂

    We gaan ervoor!! EN houden elkaar natuurlijk op de hoogte!

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct