Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1595592 Terug Van Vakantie

  • Auteur
    Berichten
  • #2601594

    Hallo meiden,

    Ik ben terug van 2 weekjes vakantie met mijn mannen! We zijn in België geweest, hadden een stacaravan gehuurd. We hebben het echt heeeeerlijk gehad, lekker geluierd en weinig actiefs gedaan. Onze oudste heeft zich prima vermaakt op het strandje, in het zwembad, binnen- en buitenspeeltuin, zwembad, midgetgolfbaan en noem maar op!

    Tim heeft het ook super gedaan. Eerste 2 daagjes moest hij even wennen, maar daarna pakte hij zijn ritme van thuis weer moeiteloos op. En dat heeft ie de hele vakantie gedaan. Hij is nu ruim 5 maanden en groeit als kool. Binnenkort terug naar het ziekenhuis ivm de groei van zijn schedeltje. Spannend.

    Verder krijgt hij nu niet alleen groente, maar ook fruit. Ik maak nog steeds alles zelf, is nog geen potje aan te pas gekomen. Niet dat daar iets mis mee is hoor, kreeg mijn oudste ook! Tim drinkt nu 4 flessen waarvan 2 van 240 (beide met rijstebloem) en 2 van 210. Slapen doet ie ook veel en goed. Verder is hij erg vrolijk, veel lachen, spelen, noem maar op! Errug leuk!!!

    Ik heb al jullie berichtjes ook gelezen. Leuk om te lezen hoe het met de kindjes gaat.

    Gr Ingrid

    #4350985 Quote

    Welkom thuis!
    Fijn dat ie het zo goed doet!

    Groetjea tamara

    #4351106 Quote

    wat fijn dat alles zo goed is gegaan. druk met de was bezig nu zeker. ik wel moet allemaal tussen de voedingen door.

    #4351107 Quote

    Fijn dat je een heerlijke vakantie heb gehad,
    Wij gaan volgende week,

    Liefs Marina

    #4351173 Quote

    @lorena: niet normaal, die hoeveelheid was….. Zal bij jou nog wel erger zijn denk ik. Wij zijn “maar” met zijn viertjes. Ben er nog wel een paar dagen zoet mee, denk ik zo. Succes daar!

    #4351296 Quote

    Lekker joh dat je zo’n fijne vakantie hebt gehad.
    En dat je mannetjes het goed deden super.
    Hoe was het weer??

    #4351321 Quote

    @Louise, daar mogen we nog helemaal niet over klagen! Van de 14 dagen hebben we 2-3 regen gehad. De rest droog en toch zeer geregeld het zonnetje erbij. Het is zelfs gelukt een beetje te verkleuren!

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct