Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

1690421 Oei Ik Groei

  • Auteur
    Berichten
  • #2696423

    Hoi meiden,
    Even een tijdje afwezig geweest. Ben een tijd ziek geweest (darmen werken gewoon niet goed :S) en dat ging nu wat beter en dus heerlijk de hele tijd met Ravi bezig die steeds meer aandacht wil 🙂

    Ik heb laatst het boek oei ik groei gekregen en ik wou dit toch met jullie delen omdat ik hem zeker kan aanraden! Ik merk dat ik hierdoor Ravi soms stukken beter begrijp en zijn hangerige/huilerige dagen op de een of andere manier beter kan hebben. In het boek worden de mentale sprongen van de baby omschreven. Per week/maand/sprong word dit uitgewerkt en wat hij er bijvoorbeeld aan vaardigheden allemaal bij krijgt. Er staat ook in wat voor “spelletjes” je met je baby kan doen om zijn nieuwe vaardigheden te stimuleren. Echt super leuk om te lezen en om te doen met je kindje.

    Ik heb geen idee hoe duur het boek is want die van mij komt van de rommelmarkt maar misschien is hij voor een goedkoop prijsje ergens te vinden.

    Liefs!


    Roozz
    Bijdrager
    #4445775 Quote

    Klinkt goed. Ik was al op zoek naar een goed boek ja. Op internet lees ik ook veel, maar een boek vind ik toch fijner. Dank voor de tip!

    #4445793 Quote

    Vervelend dat je ziek was. Hopelijk gaat het nu weer beter.

    Klinkt goed dat boek. Ik snap er soms ook geen drol van. Is ie net een weekje vrolijk, is ie nu weer huilerig. En ik wil hem graag helpen maar weet niet altijd even goed hoe. En wat je zegt, soms is het gewoon fijn om iets te lezen zodat je het begrijpt wat het kan zijn en heb je daar al vrede mee. Ik ga eens op zoek.

    Bedankt!

    #4445796 Quote

    je kan ook lid worden van de site oei ik groei. krijg je info in je mailbox

    verder een goed boek, heb hem geleend bij de bibliotheek

    x

    #4445810 Quote

    Oeh thanks voor de tip yvonne. Ga zo meteen even een kijkje nemen op de site!

    @llhedy dan is het denk ik ook echt een boek voor jou. Er staat meteen voorin een schema met de weken (ja soms kan het weken duren) wanneer baby’s hangeriger/huiligerig/humeuriger worden. Het zal vast niet allemaal kloppen wat er staat maar nu ik er zo op terug kijk met Ravi klopt het allemaal precies.

    Liefs

    #4445855 Quote

    Ik ben ook helemaal fan van dat boek!! Wat ook een fijn boek is voor nu tot en met 4 jaar is Mensenkinderen van Steven Pont!

    #4445915 Quote

    Vind het ook een heel leuk boek en het klopt ook allemaal zo goed. Volgens mij is hij 30 euro maar je kan er zelf ook dingen inschrijven en foto’s plakken zodat je gelijk een leuke herinnering hebt. Het is echt een aanrader!

    #4446051 Quote

    ik heb er veel over gehoord, geen geld voor helaas
    maar herken sprongetjes bij mijn kinderen echt wel
    nu snap ik het vaak achteraf pas en dat is wel jammer

    zal eens bij de bieb kijken, mara is lid hihihi

    oja bij CB hangt een waardebon/ denk ook wel via onine te krijgen
    maak je baby gratis lid en je krijgt een koffertje met kadootjes!

    mara kreeg helaas geen koffertje, ik had toen geen bon. boekenkoffertje ofzo
    maar was ook vooral mama die boeken leende hihihi

    #4446530 Quote

    Ik heb het boek gekocht, ben benieuwd!

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen