Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1692296 Vroeg Wakker

  • Auteur
    Berichten

  • linn1984
    Bijdrager
    #2698298

    Hoi,

    Mijn zoontje is ruim 15 maanden en slaapt eigenlijk altijd door ’s nachts. Een enkele keer komt hij even voor een slokje water of een verdwenen speen.
    Hij gaat ’s avonds rond 19u naar bed. De laatste dagen is hij nog een poosje wakker, en wil hij soms pas tegen 20u gaan slapen. Wel is hij al bijna 2 weken ’s ochtends om kwart voor 6, 6u wakker. Voorheen was dit half 7, 7u.

    Hebben ze op deze leeftijd minder slaap nodig en kan ik ervoor zorgen dat hij langer slaapt?
    Wie heeft tips?

    #4447730 Quote

    het is een fase, ze denken overal de controle over te hebben. hoe lang/vaak slaapt hij overdag?

    #4447801 Quote

    mijn zoontje is nu net 1, maar hij wisselt ook regelmatig qua slaapritme. ik leg hem wel altijd rond half 8 in bed, het is dan ook altijd meteen stil. en ’s ochtends is het een tijd geweest dat hij rond half 9 / 9 uur wakker werd. en tegenwoordig is het al een tijdje rond half 8 / 8 uur. het kan zomaar zijn dat het over een paar weken alweer anders is.

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct