Hey meiden!
Ik heb hier wel eens een berichtje geplaatst over dat iedereen om me heen maar zwanger wordt, behalve wij. Of dat mensen met (goedbedoelde, maar zo irritante) adviezen komen over hoe je zsm zwanger raakt. Bijv van ‘je moet er gewoon niet zo mee bezig zijn’. Prima, dan zet ik toch even die knop om!…….
Nou deze week, tussen twee vakanties in, dus precies het tegenovergestelde.
Ik hoor nu steeds ‘maar in jou situatie……’ of ‘ik wilde wel afspreken, maar misschien vind je mijn dikke buik te confronterend, dus ik belde maar niet.’
En gisteren mijn nichtje in de stad die ineens haar mond stijf dichthield, toen we langs de prenatal liepen. Hoezo ongemakkelijk? Alsof het onderwerp ‘baby’ ineens verboden is! Heerlijk juist die kleine hummeltjes, alleen lukt het bij ons ff niet.
Dus precies omgeslagen naar de andere kant.
Wederom ook wel weer heel lief bedoeld natuurlijk, maar ik heb nog altijd een mond om zelf te zeggen wat ik prettig vind of niet. Ik hoop dat het snel over gast, want dit is ook niet prettig, hoewel het beter te behappen is dan al die adviezen, haha!
Weet niet of hier meer mensen last van hebben, maar ik moest het ff kwijt.
Donderdag lekker weg, 2,5 week zonder internet: heerlijk!
Liefs Daisy