Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

1707336 Lekkende Borsten

  • Auteur
    Berichten

  • hmimes
    Bijdrager
    #2713338

    Ik heb geconstateerd als ik in de ochtend wakker wordt dat ik lekkende borsten heb gehad in de nacht .

    Is dit niet te vroeg ?


    TWD
    Bijdrager
    #4462694 Quote

    Geen idee mijn nichte had het rond 23/24 week en ik ben morgen 24 week en heb nog niks gemerkt…volgens mij is het per persoon verschillend

    #4462703 Quote

    Het is niet te vroeg, het kan nu inderdaad al.
    Ik ben nu 23+1 weken en heb hier al een paar weken last van. Had gisteren een afspraak bij een lactatiekundige en die zei ook dat het nu al kan voorkomen. Het is inderdaad per persoon verschillend.

    Liefs Mariska

    #4464323 Quote

    Hoii

    Ik zag vanmorgen voordat ik ging douchen dat er vocht uit mijn tepels kwam.. vind het best gek dat dat nu al is.. Het is de ene keer vocht en de andere keer is het echt wittig wat eruit komt.. Lijkt me niet dat dat nu al melk is.. Ben der iig optijd bij dan..


    TWD
    Bijdrager
    #4464358 Quote

    Vandaag precies 25 week en had net wat jeuk dus ik krabben voelde het vochtig aan, mijn vriend geroepen die zei dat niet zo was en 10 minuten later weer beetje wittig en beetje doorzichtig dus volgens mij beginnen die van mij nu ook

    #4465698 Quote

    meiden
    ik heb het bij de eerste 3 niet gehad
    en pas geleden werd ikk ook wakker met natte borsten
    hoe het komt weet het niet
    zal vast voorbereiding zijn

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct