Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

1714656 Even Voorstellen

  • Auteur
    Berichten
  • #2720658

    Hey meiden,

    ik mag me dan ook eindelijk hier weer melden!!
    We hebben lang getwijfeld, maar de kogel is dan eindelijk door de kerk. Wij gaan voor een derde kindje!! Ben zo blij dat we eindelijk deze beslissing hebben gemaakt. Het is weer net zo spannend als de eerste keer!!
    We hebben al 2 heerlijke mannetjes. Een van bijna 3 en eentje van 1,5. Nu maar hopen dat er nog een 3e wondertje mag komen!
    Ik hoop dat ik hier gezellig met jullie mee mag kletsen!
    Voor iedereen: heel veel succes met het zwanger worden, en voor degene die al zwanger zijn: Van harte gefeliciteerd!!

    Groetjes M

    #4470009 Quote

    Welkom! Ik hoop dat je snel zwanger bent van je 3e wondertje!

    #4470012 Quote

    Hoi hoi!

    Welkom hier!
    Spannende tijd weer dus voor jullie.
    Veel succes en tot spreeks!

    Liefss

    #4470032 Quote

    Welkom welkom!!!! hopelijk heb je snel een positieve test…
    Wij gaan voor een 2e, vandaag is mijn NOD dag
    tot nu toe geen rode duivels…terwijn menstruatie heel gelijk loopt iedere maand… durf nog niet te testen..
    straks koop ik 1 en word ongi 🙁 heb wel ietsie pietsie buikpijn…maar dat had ik bij mijn eerste zwangerschap ook….pff lastig hoor!!

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen