Wat zul je geschrokken zijn zeg! Ik vind het eerlijk gezegd wel gek dat ze je naar huis hebben laten gaan. Toen ik met bijna 21 weken zwangerschap in het zkh kwam en 5 cm ontsluiting bleek te hebben mocht ik echt niet meer naar huis.
Het is een goed teken dat je geen weeën hebt. Ik zou je volledige bedrust willen adviseren en verder heel hard hopen dat jullie kleine man nog minstens 10 weken blijft zitten.
Is tijdens deze zwangerschap je baarmoederhals gemeten? Heb je extra controles gehad aangezien je eerder een vroeggeboorte mee hebt gemaakt?
Ik weet dat je er nu helemaal niet aan wil denken, maar probeer toch na te denken over wat je moet rsgelen als het wel mis gaat. Zoek het polisnummer van je uitvaartverzekering op. Stichting Still heeft bij ons prachtige foto’s gemaakt. Wij zijn enorm goed begeleid door Houvast. Willen jullie een geboortekaartje sturen? Zorg dan dat die ergens klaar staat.
Ik zal voor jullie duimen. Heel veel sterkte!