Hoi Hester,
Wat jammer dat de rode duivels gelijk alweer kwamen. Je cyclus is wel goed, dat is een vette plus! Goede beslissing om te minderen. Als je er teveel mee bezig bent lijkt het allemaal veel langer te duren. Ik heb de laatste dagen ook veel minder gekeken op het forum enzo.
Bij mij is er nog niets qua bezoek, heb al wel ruim een week last van buikpijn. Ik verbeeld pijnlijke borsten. Gevoelsmatig is het niet raak deze maand, dus ik wacht af. NOD is officieel morgen, maar volgens mij heb ik een eisprong gevoeld op donderdag. Als er vrijdag nog geen bezoek is, ga ik eens kijken.
Ook jij heel veel succes, misschien komen we elkaar nog wel eens op het forum tegen. Enneh, geen kruisjes meer en gewoon plezier hebben samen!
groetjes,
Dionne