Bedankt voor jullie reacties. Ik dacht al zoiets (van die 14 dagen) en ben blij om het nog even te lezen. Ik heb eigenlijk alleen 's nachts last van maagzuur. (ik voel het soms overdag ook wel, maar vind het niet hinderlijk genoeg om er iets voor in te nemen) Heb vannacht voor het eerst geprobeerd en echt nergens last van gehad.
Kussens werkten bij mij niet, vanillevla heb ik gisteren wel gehaald, dus dat ga ik ook nog even proberen. Rennies liggen ook in de kast, voor het geval dat. Ik heb er nog niet echt last van gehad, het begon ineens een week geleden. Tot ik er gisterennacht niet van kon slapen, het heeft volgens mij wel drie uur geduurd voor het een beetje minder werd. Bijzar dat het zo ineens de kop op kan steken, he?
Nou meiden, wederom erg bedankt voor jullie reacties en ik wens jullie ook veel sterkte met dit irritante zwangerschapskwaaltje.
Groetjes, Marisa.