Een paar weken heb ik op het forum verteld over mijn twijfels over het geslacht van mijn kleine. Er werd gezegd dat het een meid was, maar vandaag liet ik voor de zekerheid nog een echo maken. Mijn vriend viel zowat van zijn krukkie want het wordt toch een jongen
Wat een verassing. Voor mij, mijn vriend en mijn dochtertje van bijna drie. We hadden haar al helemaal laten wennen aan het feit dat ze een zusje krijgt (kreeg haha). Baby Emily gaat niet door, nu nog snel een andere naam vinden. We hebben nog 6,5 week.
Met kleren wordt het een hoop geruil. We hadden volop meidenkleren, maar daar kunnen we dus ff niks mee. Zal nog een hoop werk worden,
Ik ben er in ieder geval superblij mee. We hoopten stiekem op een jongen, maar omdat ze eerst zeiden dat het een meid was gingen we er al helemaal niet meer van uit. Maarja, ik had dat rare gevoel he, moederintuïtie misschien?
Groetjes,
Danniëlle, 33 weken en 4 daagjes
Oja, en zwanger van een JONGEN HAHAHA
kmoest het ff kwijt :^D :^D