He meiden,
Ik ben weer terug van mijn vakantie uit Kreta. Was een heerlijke vakantie en zijn lekker uitgerust. Wij zijn afgelopen zondag terug gekomen en de maandag erna moesten wij naar het ziekenhuis. Daar kregen wij de uislagen van al mijn testen.
Ik ga het proberen zo goed mogelijk uit te leggen, maar ik snap het zelf nog niet helemaal.
Uit mijn bloed onderzoek blijkt dat mijn hormoon te hoog is. Waarschijnlijk is mijn eierstok te oud voor mijn leeftijd en zit ik volgens de gynacoloog al dicht tegen mijn overgang aan. Ik ben nog maar 24 en dat is dan dus wel heel erg vroeg. Daarom stelde de gyn voor om direct te beginnen met ivf. Dit was voor ons niet zo'n heel groot probleem omdat ik al 4x iui geprobeerd had en dit niet echt werkte naar mijn idee.
Nu vertelde de gyn dat het alleen wel een PROEF-ivf wordt. Dit snapte wij niet helemaal. en vroegen om uitleg. Nu vertelde ze mij dat bij een ivf 4 a 5 eitjes moeten zijn. Nu denk de gyn door mijn hoge hoormoon al in mijn bloed dat ik het waarschijnlijk niet ga redden die 4 a 5 eitjes. Daarom noemen ze het een proef-ivf. Het is wel een complete ivf maar als deze niet goed is is die niet goed.Omdat je zoveel info naar je kop geslingerd krijgt was het nog niet helemaal duidelijk. Weer om uitlege gevraagd en ook gevraag hoe het dan zit als ik niet goeie hoeveelheid eitjes heb. Dat antwoord was heel kort. DAN KUNNEN JULLIE NIET ZWANGER WORDEN EN ZAL JE MOETEN NADENKEN OVER EEN EI-DONOR!! Ze heeft het niet letterlijk zo gezegd maar het kwam er wel op neer.
Dit hadden wij dus helemaal niet verwacht. Kom je net terug van vakantie krijg je dit. De gyn had wel gezegd dat wij niet van het ergste uit moesten gaan, maar dat ze wel openheid moest spelen. Dat vind ik wel heel netjes, maar heb er niet zoveel aan.
De afgelopen dagen heb ik best veel gehuild en de familie ingelicht, tja wat moet je dan tegen die mensen zeggen?????
Naja in ieder geval gaat het nu en stuk beter en heb ik vandaag de brief gekregen dat wij 2 oktober naar de voorlichting moeten daarna zal snel het traject in werking gaan. Alles gaat nu in een treinvaart en heb het zelf niet meer echt in de hand.Wij willen heel graag en klein wondertje en dit is ons laatste strohalmpje…..
Ik vraag mij af of er iemand is die ook iets van mijn situtatie afweet. Het is allemaal zo onzeker. Ik heb met de iui 1 tablet clomid gebruikt en toen had ik telkens maar 1 grote follikel. Zijn er nu dan andere medicijnen om in eens 4 of 5 follikels te hebben????
Een hoop nieuws van mijn.
Hoop snel iets van iemand te horen….
veel lieft Roelien