Hoi Kaly,
Ik liep al in het ziekenhuis toen ik mijn tweede miskraam kreeg. We kwamen in het ziekenhuis omdat het zwanger worden niet echt wilde vlotten, maar na het eerste bezoek aan het ziekenhuis werd ik spontaan zwanger. Toen dat misliep, zijn we wat onderzoeken gaan doen. Maar daarna werd ik weer zwanger maar dat ging dus weer mis. Feitelijk hebben we niet zo heel veel laten onderzoeken, ik werd vanaf dat moment dus twee keer zwanger!
Wat er in de tussentijd is gedaan is zaadonderzoek en bloedonderzoek. Na de tweede miskraam hebben ze een chromosomen onderzoek en stollingsonderzoek bij mijn partner en mij verrricht. Chromosomen waren goed, maar er werd bij mij wel een afwijkende stollingsfactor vastgesteld. Dat betekent dat mijn bloed wat dik is en dat ik als ik zwanger ben een antistollingsmiddel moet gaan gebruiken.
Deze onderzoeken werden dus gedaan omdat we toch al in het ziekenhuis liepen. Als je dat niet loopt, zou je misschien je huisarts om advies kunnen vragen.
Ik hoop dat je hier wat aan hebt en sterkte de komende tijd!
Groetjes
VB