Hallo allemaal,
Jim krijgt sinds hij 3,5 maand is al fruit en sinds hij 4 mnd is ook groente. Hij is nu 5 maanden (19-12). Vanaf wanneer mogen ze bijv een broodkorstje of een soepstengel?
Jim z'n schema is nu ongeveer:
– 6.00 of 6.30 u fles 180 cc + 6 scheppen
– 10.00 u fruit
– 12.00 u 200 cc + 6 scheppen
– 16.00 u 200 cc + 6 scheppen
– 17.30 u groente (nu nog half potje 4 maanden voeding)
– 20.00 u 180 cc + 6 scheppen + 3 eetl. nutrix.
Hij eet alles goed, het probleem sinds de laatste paar dagen is alleen dat hij rond 4 uur of 5 uur al wakker wordt. Troosten helpt niet, ik geef hem dan ook niets. Laat hem dan huilen, zeuren tot hij z'n eerste fles krijgt. Zou het een groeisprong zijn, of moet ik iets in z'n voeding veranderen? Ga in ieder geval proberen of hij niet een heel potje groente op eet. Wat doen jullie in de laatste fles?
Voorheen werd Jim trouwens om 6 uur wakker. En aangezien ik 's nachts alleen ben (man heeft nachtdienst) begint het me erg op te breken. 's Middags slapen werkt ook niet, want ik hoor toch alles, slaap ik misschien 10 min van het uur dat ik in bed lig, dus dat is ook weer zonde van m'n tijd.
Nou, hopelijk hebben jullie goede tips…
Groetjes Sandra