Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

640361 Zienlachen

  • Auteur
    Berichten
  • #1646363

    Weten jullie vanaf wanneer een baby echt kan zien en echt kan lachen ?

    Ik kijk er al naar uit !

    Groetjes Griet

    #3401500 Quote

    Hoi
    Onze dochter lachte met 5 weken en het echt kijken volgens mij ook rond die tijd. Maar het is ontzettend leuk als jij die eerste glimlach zie, je smelt helemaal weg.
    Volgens mij lachen de meeste kindjes vanaf 6 weken.

    Genietse!! Gr. Corina

    #3401501 Quote

    mijn zoontje lachte al met 3 weken.
    is wel 10 dagen te laat geboren.

    #3401502 Quote

    Ik had ook de indruk dat Levi al aan het lachen was. Maar ze vertelden mij, dat het niet echt lachen is. Dat het door de zenuwen in het gezicht komt.
    Maar ik geniet er toch van en maak mezelf steeds wijs, dat het echt lachen is. Ik begin dan ook spontaan te lachen.

    Groetjes

    #3401509 Quote

    ????

    #3401504 Quote

    Ik dacht 6 weken na de uitgerekende datum.

    #3401505 Quote

    Ik dacht 6 weken na de uitgerekende geboortedatum.

    #3401506 Quote

    Arthur lachte bij een week of 6 geloof ik. Nu (10 weken) lacht hij naar iedereen die naar hem kijkt…. dat wordt nog wat.

    #3401507 Quote

    Mijn dochter Lizzy gaf haar eerste opzettelijke lachje weg toen ze precies vier weken was. Ergens tussen vier en acht weken schijnt normaal te zijn.
    Inmiddels is ze veertien weken en is het schaterlachen geworden!

    Groeten,
    Miriam

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen