Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

640500 Slapen

  • Auteur
    Berichten
  • #1646502

    Hallo medemoeders,
    Onz lieve zoon is 9 maanden. vanaf het begin heeft hij zichzelf in slaap gehuild. Inmiddels zijn we eraan gewend, het is gewoon zijn manier om in slaap te komen. Dit duurt ongeveer een kwartiertje en dan slaapt hij als een roos. Nu is het echter zo dat hij steeds meer moeite hiermee heeft. Hij brult! Evengoed valt hij in slaap na 15 tot 20 minuten maar het is niet echt prettig (ook niet als ik aan mijn buren denk…)
    Wie heeft er tips? De slaaptijden zijn al verschoven en een speeltje in bed o.i.d. werkt ook niet.
    Tips???

    #3402206 Quote

    Mijn tip, niet teveel aan de buren denken en accepteren dat dit manier is waarop jouw zoon in slaap komt. Mijn zoontje had dat ook op die leeftijd, tegenwoordig (12mnd) heeft ie dat nog een enkele keer. Maar niet zo vaak meer.

    #3402207 Quote

    hai,
    Wij hebben onlangs een soort lampje met muziek gekocht (bij de intertoys). Dat gaat aan als je kindje huilt en projecteert dan allemaal figuurtjes op het plafond. Bij ons zoontje helpt het echt goed, hij ligt er zo geboeid naar te kijken dat hij vanzelf in slaap valt!
    succes ermee!

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct