Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

640526 Vervolg Over Amy

  • Auteur
    Berichten
  • #1646528

    Enige tijd geleden schreef ik dat Amy achterbleef in haar ontwikkeling en dat ik me daar behoorlijk zorgen over maakte, ik heb daar hele fijne reacties op gehad. Inmiddels zijn we al weer een stapje verder, helaas niet positief. Duidelijk is in ieder geval dat Amy's linkeroogje niet in orde is, wat het precies is en of er iets aan te doen is, dat is nu aan de oogarts. De motoriek/ontwikkeling van Amy maakte de artsen toch bezorgd met als gevolg dat Amy nu helemaal onderzocht moet gaan worden om daarvan de oorzaak te vinden…. Ze moeten er allerlei dingetjes voor gaan onderzoeken zoals urine en bloed en weet ik wat nog meer. Hiervoor moet ze een paar dagen in het ziekenhuis blijven, dat was dus een behoorlijke schrik. Vooral omdat we de afgelopen tijd al veel slecht nieuws te verwerken hebben gekregen. En op 9 december moet ze een dagje naar het ziekenhuis voor een MRI-scan. Ofwel een hersenscan. Hiervoor moet ze een half uur stil liggen en dus wordt ze hiervoor in slaap gebracht.
    Jullie begrijpen dus dat er voor ons hele spannende dagen aanbreken en dan bedoel ik niet Sinterklaas…….
    Groetjes
    Audrey

    #3402355 Quote

    Jeetje meid, wat verschrikkelijk ik wens je heel veel sterkte in deze spannende tijd.
    Laat nog eens horen hoe het met je meidje gaat.

    Groetjes Wendy

    #3402357 Quote

    Hoi Audrey,

    Ik heb je verhalen gelezen en ik krijg er gewoon kippevel van. Ik wens jullie ook heel veel sterkte toe en hopelijk zal de uitslag van de onderzoeken wel wat positiever zijn. Je bezorgdheid kan ik me heel goed voorstellen. Er mag niets aan je kleintje komen toch!? We zullen voor jullie duimen.

    Groetjes van Jolanda
    Ook mama van een dochtertje met de naam Amy.

    #3402358 Quote

    Hoi Aydrey,

    Dat is niet niks, wat er de komende tijd gaat gebeuren.
    Ik hoop dat het goed uitpakt allemaal en dat de tests positief zijn.
    Ik wens jullie heel veel sterkte.

    Groetjes Bianca

    #3402359 Quote

    Hi Audrey,

    Heel veel sterkte deze komende tijd!!! Ik hoop dat het allemaal weer goed komt voor jullie. Geef je kleine meid een lekkere knuffel van me.

    Groetjes,
    Linda

    #3402360 Quote

    o meid wat erg! zo'n klein kindje.
    we wensen jullie heel veel sterkte en geluk toe en laat ons aub weten hoe het gegaan is. we leven met je mee!
    veel liefs Michelle en Ruben (6,5 maand)

    read more image Lees ook: Sprongetjes: de mentale sprongen van je baby in het eerste jaar
    #3402361 Quote

    i wens je heel veel sterkte toe verder weet ik niet wat ik moet zeggen maar ik denk wel aan jullie liefs marloes e
    pim

    #3402362 Quote

    Lieve Audrey

    Jeetje dat is zeker schrikken, meid. Je gaat een moeilijke tijd tegemoet en de kleine meid van jullie ook. Ik wil jullie heel veel sterkte wensen en een dikke knuffel voor die kleine meid.

    Groetjes Ria

    #3402363 Quote

    Wat verschrikkelijk. Ik hoop dat er toch iets positiefs uit komt.

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct