mijn zoontje heeft het ook gehad, blaasonsteking (en bij babies is het ook meteen een nierbekken onsteking, omdat het zo dicht bijelkeear ligt) hij was net een week oud, bij hem was het aangeboren defect in zijn urine leider, hij was 2 1/2 week oud en daaraan geopereerd. Hopelijk is het nu goed, binnenkort krijgt hij weer een onderzoek om te kijken of de urine nu goed wegloopt als dat goed is kan hij stoppen met de antibiotica. Hij heeft dat dan een half jaar gehad, het is een ouderhoudsdosis, om te zorgen dat hij niet weer blaasonsteking krijgt.
Hij heeft toen blaasontsteking conconstateerd werd ook 10 dagen aan het infuus gelegen, een mix, later wisten ze precies welke antibiotic hij hoefde en kreeg hij er maar 1. Denk dat je dochter dat ook krijgt. En onderzoeken, echo's en alles. Daarna na het wilhemina kinderziekten huis omdat daar een specialiseerde kinderuroloog is, die heeft ook de operatie gedaan, en dus die afwijking gevonden, die nu dus hopelijk verholpen is. Maar het waren 2 spannende weken, tests etc. en hij was ook zo ziek, en nog maar net 1 week oud, en weer aan infuus en aan allerlei monitoren.
Heel veel sterkte!!! Laat ze goed onderzoekingen doen, want aan mij vertelde de kinderuroloog dat veel mensen nu aan de dialise dit vroeger als kind hebben gehad en dat verwaarloos is geweest (door minder kennis dan nu). En dan ben je nog veel verder van huis.
Linda