Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

878061 Weer Met De Pil Beginnen

  • Auteur
    Berichten
  • #1884063

    hoi hoi

    ff een vraagje, want ik weet niet meer hoe dat zit..

    ik ga weer beginnen met de pil en in overleg met de huisarts kan ik net zo goed meteen alweer beginnen en hoef ik geen menstruatie af te wachten, want dat nog lang duren enz….

    tevens vind ik het wel weer prettig om daar overzicht weer in te hebben , wanneer ik het moet worden…

    maar nu heb ik een vraagje, als je begint word ik het dan pas na die 28 dagen of kan dat eerder   (heb soms het idee dat het zit te rommelen, maar ja, dat heb ik al een week)

    alvast bedankt

    liefs tobi

    #3648217 Quote

    heey jantine

    allles goed??

    ja dat zou ik ook wel willen maar ik ben mijn hele leven lang nog niet regelmatig geweest en dat is heel lastig……..

    dus ik dacht laten we maar weer aan de pil gaan….

    liefs tobi

    #3648219 Quote

    hey,
    op een huil baby na gaat het goed. idd Jr heeft erg veel last van huil buien. en dat is errug vermoeiend.
    voor me zwangerschap was ik ook altijd onregelmatig en nu een jaar bijna niets gehad, zit er bij mij me eerste ongesteldheid op[. ben benieuwd

    #3648220 Quote

    vergeet helemaal te vragen hoe het met jou is

    #3648237 Quote

    Je slikt de pil 21 dagen en daarna (meestal zo'n 2 dagen later) wordt je ongesteld. Heb je bijvoorbeeld op donderdag de laatste pil gehad, dan zul je op zaterdag of zondag waarschijnlijk ongesteld worden. En op vrijdag begin je met het slikken van de volgende strip.

    Liefs Maria
    mv Miguel (2 jaar) en Rafael (morgen 4 weken)

    #3648238 Quote

    ik zou wel willen, maar ben ook niet gelijk begonnen
    Ik dacht ik wordt wel weer snel ongesteld, maar nu 10 weken na dato nog steeds nix!
    Dus ook nog geen pil, terwijl die wel al met smart in mijn nachtkastje ligt te wachten
    Want met die rubbers is nix, ik durf er ook niet om te vragen in de winkel

    dus rode zee kom maar gauw dan kan ik ook weer slikken, zal wel weer wennen zijn, het is zo lang geleden, o ja ik heb trigynon een best pittige heb ik van horen zeggen
    groetjes!

    #3648245 Quote

                               dames dames pas toch op!

    als je eerst wacht tot je ongesteld wordt en dan pas met de pil begint met je dus al een keer vruchtbaar geweest! dan had je dus ook al weer zwanger kunnen zijn. Begin gewoon met de pil voor je ongesteld wordt!

    Ik ben al na  5 weken (na de geboorte) weer begonnen met Cerazette (de enige die je mag slikken als je borstvoeding geeft) en die heeft 28pillen en daarna begin je meteen me de volgende strip, geen stopweek dus. Nu in week 12 ben ik nog niet ongesteld geworden… ik wacht rustig af.

    Barbar

    #3648246 Quote

    Ook al begin je gelijk met de pil dan heb je toch nog kans dat de pil niet helemaal save is of wel?

    #3648254 Quote

    Klopt,
    Wat mij ook  verteld is is dat  de pil alleen save is als je begint met slikken de 1e dag van je menstruatie…..
    Ik heb eerst een menstruatie afgewacht ook op advies van de verloskundige, daarna begonnen met de pil.
    Je slikt hem inderdaad 21 dagen, dan word je vaak na 2 of 3 dagen ongesteld.
    Nou ik weet er nu alles van, ik durf bijna niet op te staan.
    ( sorry, klinkt niet zo fris… )

    Van een verschrikking zeg…bah bah moet ik uitgerekend morgen weer gaan werken.
    Nou ja, niks aan te doen.

    Groetjes Marina.

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct