Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

878387 Berg

  • Auteur
    Berichten
  • #1884389

    Hi,

    Karlijn heeft behoorljk last van berg op haar koppie. Ik smeer het in met babyolie, maar het blijft. Wat doen jullie ertegen??

    Groetjes Hanke

    #3650111 Quote

    Yari heeft geen berg maar er schijnen van ( volgens mij )  zwitsal speciale pads voor berg te zijn, ik hoor daar hele positieve verhalen over.

    Groetjes Marina.

    #3650121 Quote

    Bij mijn oudste ben ik destijd ook begonnen met die pads (zijn er ook van de etos), maar dat vond ik zo'n smeerboel worden. Mijn kapper vertelde mij toen dat als je het hoofdje iedere dag insmeert met haarlotion het verdwijnt en niet terugkomt. Nu met de tweede doe ik het iedere dag en hij heeft er geen last van. In het begin een klein beetje en dat heb ik toen met een watje en haarlotion weggehaald. En nu doe ik dus iedere dag wat haarlotion op een watje en wrijf over z'n hoofdje, werkt perfect. Uiteindelijk verdwijnt de berg wel, maar het houdt ook de nieuwe haargroei tegen. Anders kun je ook langs de dokter gaan. Bij mijn oudste heb ik uiteindelijk een middeltje gekregen van de dokter en daar moest ik 3x per week z'n hoofdje mee wassen en toen was het weg. Het schijnt ook te komen door zeepresten, je moet dan ook nooit het hoofdje afspoelen met badwater, maar altijd met vers nieuw water uit de kraan.
    Groetjes,
    Josie

    #3650123 Quote

    Hoi

    Mijn kleintje had ook last van berg komt ook omdat we de shampoo of badschuim niet goed afspoelen.
    maar ik gebruikte die pads van zwitsal half uurtje voor ze in bad gaan op het hoofdje inwrijven en in bad uitsmoelen en nu is het helemaal weg

    liefs Brenda

    #3650124 Quote

    Hoi

    Mijn kleintje had ook last van berg komt ook omdat we de shampoo of badschuim niet goed afspoelen.
    maar ik gebruikte die pads van zwitsal half uurtje voor ze in bad gaan op het hoofdje inwrijven en in bad uitsmoelen en nu is het helemaal weg

    liefs Brenda

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct