Hoii! Wat vervelend zeg 🙁 Misschien is ze gewoon niet zo fit, toch last van tandjes misschien?
Mijn dochtertje heeft wen poosje terug ook zo iets gehad. Toen heeft ze drie dagen niet of nauwelijks gedronken. Ze bleek keelontsteking te hebben. Ze was verder wel goed te pas maar drinken of iets anders naar binnen, ho maar. Ik was ook redelijk in paniek maar de dokter gaf aan dat ik me geen zorgen hoefde te maken als ze nog alert was en gewoon plasluiers had, ookal was het maar een klein plasje.
Goed in de gaten houden maar! Hopelijk gaat het snel wat beter 🙂 En als je het niet vertrouwd gewoon de dokter maar weer bellen 😉
p.s mijn dochtertje, nu 8,5 maand drinkt nu sinds twee dagen pas iets anders dan melk. Ze snapte het ook niet om iets anders te drinken, en uit een andere fles al helemaal niet. Komt vanzelf als ze er aan toe is.