Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Baby Iedere Nacht Wakker Doordat Hij Nat Geplast Is

  • Auteur
    Berichten
  • #10310550

    Lieve mama’s,

     

    Help!! Ons zoontje van bijna 7 maanden wordt IEDERE nacht wakker omdat hij dan door zijn luier heen alles nat heeft geplast. 

    Hij slaapt al vanaf het begin op zijn buik op advies van de kinderarts i.v.m. een ernstige vorm van reflux. Hij ligt dus iedere keer in een nat bed, natte romper, natte slaapzak…

    Ik heb inmiddels al heel veel merken en soorten luiers geprobeerd (pampers 3 soorten, etos, jumbo, Kruidvat, Lidl…), maat groter, luier achterstevoren aan, 2 luiers over elkaar heen, randje naar binnen vouwen….

    Heeft iemand de gouden tip??


    MariekeSep
    Bijdrager
    #10310556 Quote

    Ik lees mee want wij hebben hier ook bijna iedere nacht last van. Al heel veel merken geprobeerd maar nog niet de juiste gevonden, of wellicht is die er niet? Overig ook een buikslaper sinds een paar weken en daarvoor hadden we nergens last van. Wasmachine draait overuren ;-). 

    #10310559 Quote

    Hoe zitte de rompers als de luier vol zit? Is er dan nog ruimte? Bij ons wat het probleem een te kleine romper als de luier vol zat. 


    Juffielies
    Bijdrager
    #10310560 Quote

    Wat vervelend.. misschien staan er hier nog tips bij die je uit kunt proberen: https://karenz.nl/doorlekken-luier-voorkomen/#Luierbroekjes_ipv_gewone_luiers

     

     

    #10310562 Quote

    Ik merk ook als ik een maat grotere rompers nodig heb dat hij vaker doorlekt 

    #10310566 Quote

    Misschien wasbare luiers proberen op proef? Daar kan je ook extra inleggers in doen!

    read more image Lees ook: Alles over doorslapen
    #10310575 Quote

    Een Tena Lady extra in een maatje grotere luier doen.

    Die krengen vangen veel vocht op!

    #10310578 Quote

    Ik gebruik gewoon die van de Etos, maar wel met een wasbaar overbroekje speciaal voor buikslapers (Mother Ease Airflow). Nooit last van doorlekken!

    En anders zou je ervoor kunnen kiezen om je kindje nog een keer een schone luier te geven als je zelf naar bed gaat, zodat hij misschien wel de ochtend haalt.

    Veel succes!

    #10310588 Quote

    Ja een wasbare luier met overbroekje schijnt de oplossing te zijn. 

    Bij ons werkt nu dus wel maat groter, achterstevoren aan maar onze dochter slaapt op haar rug. 

    Als ze weer gaat doorlekken ga ik over op wasbaar 😬

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct