Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Baby Kreunt En Rochelt Hard In Slaap

  • Auteur
    Berichten
  • #10361221

    Herkent iemand het volgende: wanneer onze baby in zijn bedje ligt kreunt hij echt super hard!

    #10361222 Quote

    Hier hetzelfde! Mijn zoontje is bijns vier weken en maakt dit soort geluiden al vanaf dsg één ’s nachts in zijn slaap. Volgens mij past het gewoon bij de lichte slaap / REM slaapfase. Ik zie geen verband met onrust overdag.

    #10361227 Quote

    Heel normaal hoor. Mijn zoontje maakte ook enorm veel geluid ’s nachts. Één van de redenen dat we met 4 weken al gestopt zijn met hem naast ons in de cosleeper laten slapen 😝.

    #10361231 Quote

    Hoi Rozenmeisje,

    Onze dochter deed dit ook. De opmerkingen van dokter en consultatiebureau dat dit normaal was vond ik eerlijk gezegd best irritant. Ik heb er nog geluidsopnames van en vind het nog steeds een geluid wat klinkt alsof haar iets delwars zit.

    Wij maakten ons toen best wel zorgen en ik lag er veel wakker van (letterlijk doordat het gewoon hard was). Maar niemand had er goede raad over en op een gegeven moment is het gewoon over gegaan.

    Wij hadden zelf sterk het idee dat het te maken had met (verborgen) reflux. Zou dat bij je zoontje ook het geval kunnen zijn?

    Succes er mee!

     

    #10361240 Quote

    @Mevrouw Cactus: ja ons zoontje heeft ook verborgen reflux.


    Peach
    Bijdrager
    #10361270 Quote

    Hoi rozen meisje,

    Mijn zoontje had hier ook last van en wij zijn wel serieus genomen door de huisarts. Bij ons bleek dat zijn luchtpijp nog slapper was. Dit is niet heel raar en niet gevaarlijk en hier groeien ze over heen.

    Ook al kon er niks aan gedaan worden was ik wel blij dat ik dit wist. Het heeft bij hem best een tijd geduurd en als hij verkouden was dan was het nog heftiger..

    read more image Lees ook: Alles over doorslapen
    #10361306 Quote

    Via welke weg zijn jullie hier achter gekomen? Kinderarts? 


    Peach
    Bijdrager
    #10361412 Quote

    Onze huisarts heeft het geconstateerd. Hij was erg benauwd bij zijn eerste verkoudheid en toen ging ze doorvragen en zo kwamen wij er op. Toen verkoudheid voorbij was keer geluidopname laten horen en toen was er voor haar geen twijfel meer.

    Hij had het inderdaad bij op de rug liggen. Dan ‘klapt’ de luchtpijp meer dicht omdat deze dus nog te slap is. 

    Het hoeft bij jullie dit natuurlijk niet te zijn. Maar zoek eens op: Tracheamalacie 

     


    Jennifer Van ham
    Bijdrager
    #10361469 Quote

    Hoi hoi,

    Mijn dochtertje is nu 7 weken en het wordt al wat minder! Ook stik geluiden en hele harde kreun geluiden! Maakte me ook onwijs zorgen, maar bij ons werd ook gezegd een slappe slokdarm! Dit moet met de tijd goed komen! 

     

    Vertrouw je het niet lekker blijven aandringen! 

    Succes 

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct