Op 22 januari hebben wij onze zoon mogen verwelkomen. Inmiddels zitten wij op 5 flessen en krijgt hij de laatste om 23u en dan tussen 6-7 weer. Wij laten hem helemaal zelf komen. Dat mag ook. Als ze honger hebben ’s nachts komen ze vanzelf wel😊 Nu zit je met kv ook wel iets meer aan tijden en hoeveelheden vast dan met bv.
Slapen doet hij overdag nog niet heel goed. Normaal valt hij na de fles van 11u ’s morgens ook nog in slaap bij mij, maar ga nu proberen met hem te spelen zodat hij verder op de dag wat meer slaapt. Maar echt slapen in z’n bedje overdag doet hij niet echt. Wel in de wandelwagen of draagzak. Als hij in de wandelwagen slaapt laat ik hem daar gewoon in liggen.
Als ik zie dat hij moe wordt leg ik hem wel in bed, maar meestal ligt hij me dan met hele grote ogen aan te kijken😂
Volgens mij hebben ze wel rond de 8/9 weken een sprongetje.
Sommige dingen zijn ook even zoeken, maar langleve internet en zeker je moeder gevoel! Lekker genieten en knuffelen met die kleine zolang ze dat nog willen😊