Hoihoi, lastig zeg.
Wat vooral belangrijk is, is dat jullie er allebei achter staan dat jullie samen voor een kindje gaan. Als dat zo is, kan je elkaar ook steunen in het vinden van een balans. Je werkt nu 3 dagen, kunnen jullie de zorg en werk zo verdelen dat jullie bijv. allebei 4 dagen gaan werken?
Wil je van baan veranderen en daarvoor nog een opleiding doen? Heb je al eens met een loopbaancoach gesproken? Hoe ziet in jouw ogen een goede prive werk balans eruit?
Je schrijft alleen over het leeftijdsverschil, niet over hoe oud jullie zijn? Ben je bang dat je man straks te oud is om nog vruchtbaar te zijn, of dat hij een vader op leeftijd is? Hoe kijkt hij daar tegenaan? Er zijn idd iets meer risico’s als de vader ouder is, wellicht kan een gyneacoloog jullie daar meer over vertellen?
Denk dat het vooral belangrijk is dat jullie je worstelingen en twijfels uitspreken en samen verschillende opties bekijken. Het kan ook heel leuk zijn om met je soulmate (gefeliciteerd) zo’n avontuur aan te gaan, probeer het ook op die manier te bekijken. Jullie hebben allebei al een kind, dus jullie weten iniedergeval wat er op je afkomt bij het zorgen voor een baby etc.
Hoop dat je met deze vragen weer een stapje verder komt. Veel succes!