Hoi,
Ik ben 2 keer ingeleid, 1e keer bij 34 weken ivm zwangerschapsvergiftiging dochter geboren met 2340 gram. Super bevalling, 12 uur ‘s middags vliezen breken, kijken wat mijn lichaam deed, deed helaas niks ivm drukte pas om 17.00 uur aan de weeenopwekkers. Later een weeenstorm ruggenprik gehad en toen in 1,5 uur tijd van 4cm naar 10cm 15 min persen en onze dochter is geboren om 00.36
Afgelopen augustus ingeleid van de 2e bij 38+2 ivm groot geschat kind zo’n 4kg en hoge bloeddruk. Deze bevalling was een hel. Ik wil je niet bang maken oid want iedereen is anders. Mijn lichaam reageerde goed op tabletten, toen het verweekt was ben ik gestript weeen kwamen goed op gang 22.00 uur echt weeen om 6.00 uur volledige ontsluiting maar mocht niet persen, ze lag nog te hoog en lag als sterrenkijker. Toch weeenopwekkers gekregen in de hoop dat ze zou zakken en daarmee zou draaien. Ruggenprik moest uit hiervoor ik was echt gesloopt. Om 12.00 uur mocht ik eindelijk persen zonder pers weeen maar het zou te lang duren. 2 uur moeten persen en een totaalruptuur eraan over gehouden maar om 13.56 uur was ze er eindelijk met een gewicht van 4870gram.
Echt totaal 2 verschillende bevallingen gehad. De gynaecoloog gaf achteraf ook aan dat als ze dit gewicht hadden verwacht en een sterrenkijker dat ze dan sws een keizersnede zouden doen. Maar dit is achteraf.
Laat het gewoon op je afkomen, de ene bevalling gaat heel vlot en makkelijk de andere niet. Grote van het kindje zegt niet altijd wat over hoe de bevalling verloopt. Een vriendin van mij kreeg een kindje van 4500 gram en had echt een super bevalling zonder kleerscheuren. Heel veel succes met de laatste loodjes en hoop dat je een super bevalling gaat krijgen!🍀