Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Bloed 405 Klopt Dit Wel Vieze Foto

  • Auteur
    Berichten

  • Mammavantwa
    Bijdrager
    #10357875

    Heb dit nu 3x gehad vandaag. Had vanacht wat voorweeen denk ik?? 

    Die zijn weer gestopt. Nu steeds Dus dit als ik heb geplast. In wc geen bloed en in ondergoed ook niet alleen bij afvegen. Echt wat slijmerig bloed. Gisteren had ik alleen slijm. Met wat roze erin. 

    Is dit normaal? Of teveel bloed?

    #10357882 Quote

    Gaat waarschijnlijk niet lang meer duren voor je gaat bevallen 😉


    Samsonnn
    Bijdrager
    #10357883 Quote

    Meid bel ff de verloskundige, liever een keer te vaak als te weinig. Ik had zelf geen bloedverlies bevallen met 41wk. Weet wel dat ik gek werd van het wachten en op een gegeven moment echt ff geruststelling nodig had. Verloskundige vind het echt niet erg om gebeld te worden. zie trouwens dat je moet bellen bij helderrood zonder slijm, denk dat het nog bij de slijmprop hoort. Maakt verder ook niks gewoon bellen. Het kan in ieder geval nooit lang meer duren! zettem op! En hoe cliche dan ook.. straks heb je je kleintje lekker bij je ❤️ (ookal koop je er nu niks voor 😂 ook dat herinner ik me nog te goed) 

     

    #10357887 Quote

    Toen ik ging bevallen was de slijmprop in delen los gekomen. Ook met bloed. Ik zeg die bevalling komt eraan! 


    Cinn
    Bijdrager
    #10357891 Quote

    Ik denk ook dat je bevalling is begonnen! Bij mij begon het ook met wat bloedverlies.. ik dacht eerst dat het in me urine zat maar later bleek het dus ook t begin van de bevalling te zijn! 

    Succes!

    #10357912 Quote

    Dit zal waarschijnlijk je slijmprop zijn die er in delen uit komt.

    Dit kan betekenen dat de bevalling er aan komt maar het hoeft niet. Dat de kleine binnenkort komt is sowieso zeker😉

    read more image Lees ook: Uitgerekende datum berekenen - handige tool

    Daisies
    Bijdrager
    #10358311 Quote

    Wat spannend! 
    Ik had precies hetzelfde en de dag erna was ik bevallen. 🙂

    Heel veel succes.


    MommyOfAGirl
    Bijdrager
    #10358343 Quote

    Had ik ook en die dag zelf bevallen! 

    veel succes 


    Fristii
    Bijdrager
    #10358373 Quote

    Duidelijk slijmprop had ik ook na een paar dagen toen bevallen, sterkte meis !

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct