Ik ben geen expert op dit gebeied, maar vraag me af of dit zo werkt. Uiteindelijk krijgt ze evenveel borstvoeding binnen als je nu alles geeft en dan overgaat op kunstvoeding dan wanneer je gaat mengen. Bovendien smaakt borstvoeding heeeel anders dan kunstvoeding dus weet niet of je kindje deze verschillende smaken zal accepteren.
Bovendien: je borstvoeding verandert verloop van tijd qua samenstelling. Dit past zich aan aan de leeftijd en dus behoefte van de baby. Ik weet niet hoe oud je kindje nu is, maar de gekolfde melk rond bijv 2 maanden, is minder geschikt om te geven als je kindje 5 maanden oud is. Ook iets om over na te denken.
Ik zou al met al denk ik gewoon eerst de borstvoeding opmaken en dan overgaan op kunstvoeding. Maar dat is dus gebaseerd op mijn gevoel en niet wetenschappelijk onderbouwd 😬
wellicht eens een lactatiekundige vragen?