Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

Eerste Menstruatie Na Bevalling 2

  • Auteur
    Berichten
  • #10307704

    Hoi dames!

    Ik ben een kleine 6 weken geleden bevallen van onze dochter. Het vloeien na de bevalling was minimaal en stopte al na twee weken, (gelukkig!). 

    Tot mijn verbazing begon ik gister avond weer met vloeien, maar anders dan de eerdere kraamvloed. Het leek op een milde menstruatie met helderrood bloed. Ik geef borstvoeding en ging er eigenlijk vanuit dat de menstruatie nog wel even uit zou blijven, maar zou het dan toch kunnen? 

    Wat is jullie ervaring met de eerste menstruatie na de bevalling, en was deze milder of juist heftiger?

    Liefs!

     

    #10307709 Quote

    Zou al kunnen hoor. Althans dat vertelde de verloskundige mei na de bevalling. Dat het ook bij borstvoeding na 6 weken al kan beginnen … 


    Klijn
    Bijdrager
    #10307721 Quote

    Kan zeker, maar hoeft niet. Als je lichamelijk veel actiever bent geworden, kan het ook nog een “gewone” kraambloeding zijn, maar je kunt ook echt alweer ongesteld zijn. Even een mental note van maken, dan merk je over een paar weken wel of het misschien toch de start van een nieuwe cyclus was!


    TJF
    Bijdrager
    #10307722 Quote

    Bij mij duurde het 9 maanden Voor ik voor t eerst weer ongesteld werd (ook borstvoeding). Toen was mijn menstruatie wel echt best heftig. Maar dit kan per persoon verschillen denk ik.

    #10307723 Quote

    Ik had bij beiden na 3 maanden pas mijn eerste menstruatie ik gaf geen borstvoeding 

    #10307751 Quote

    Na mijn eerste zwangerschap werd ik al na 6 weken ongesteld, gaf geen borstvoeding. Deze menstruatie was ook heftiger dan normaal. 

    Bij mijn tweede zwangerschap ben ik na 5 maanden ongesteld geworden, gaf toen wel borstvoeding. Deze menstruatie was ‘gewoon’.

    read more image Lees ook: Alles over doorslapen

    Krissje
    Bijdrager
    #10307766 Quote

    Hi! Gefeliciteerd met je dochter

     

    ik was na 4 weken alweer ongesteld. En ook gelijk weer een normale. Cyclus. Ik was wel stukke minder dan voorheen ongesteld maar ik had hiervoor een koperspiraal. 


    Moowtje
    Bijdrager
    #10307769 Quote

    Hier na 9,5 week volgens weer ongesteld… Wel nog meer dan voorheen… 
    Heb ook 6 weken gevloeid ongeveer na de bevalling. 

    #10307874 Quote

    Bedankt voor alle reacties!

    Ik hoopte eigenlijk dat het nog een aantal maanden zou uitblijven 😂🙈 ik ben benieuwd of inderdaad gewoon mijn cyclus weer is gestart. Nog een paar weken geduld dus ..

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen