Mijn oudste hing het liefst ook de hele dag aan de borst. Ben toen ook op advies toch maar begonnen met voeden op de klok ipv op verzoek.
3 uur tussen de voedingen was de richtlijn (2.5-3.5 afhankelijk of ik het gevoel had dat meneer al echt honger had).
Per borst max 15minuten drinken, idd stimuleren, zorgen dat hij niet in slaap valt. Na de 1e borst een schone luier aan doen en dan de 2e borst drinken. Heb hem in die periode ook veel in de draagdoek gehad omdat hij anders ook niet stil te krijgen was, speentje accepteerde hij niet, de draagdoek gelukkig wel. In het begin is het even pittig, maar hier is daarna een mooi schema uitgerold.
Aan de ene kant moet je kindje leren “hele” maaltijden te nemen en niet iedere keer maar een paar slokjes en dat de hele dag door. Aan de andere kant is het voor jouw tepels ook niet prettig om de hele dag als semi-speen gebruikt te worden.
Het is wellicht wel een idee om even te laten controleren dat je kindje echt goed drinkt aan de borst.
Veel succes!