Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Extra Week Verlof Aanvragen

  • Auteur
    Berichten
  • #10265084

    Hi dames,

     

    ik heb ergens advies over nodig. Doordat ik met bijna 42 weken ben bevallen loopt mijn verlof langer door. Hierdoor ben ik lekker vrij met de kerst. Nu wil ik graag hier achteraan een week verlof plakken . Zo ben ik met oud en nieuw nog vrij wat wel fijn is aangezien mijn vriend nachtdiensten heeft met oud en nieuw..

    wanneer zouden jullie hierover contact opnemen met je werkgever? Nu al of nog even wachten?

     

    Ik ben benieuwd wat jullie zouden doen.

     

    Groetjes Tamara


    MevrouwI
    Bijdrager
    #10265089 Quote

    Gelijk aanvragen, weet niet wat voor werk ie doet, maar in de zorg is het zo dat de roosters al rond zijn en het de vraag mar is of je het dan nog krijgt.


    Roze Wolkje
    Bijdrager
    #10265119 Quote

    Zou het nu al aanvragen. Kan maar geregeld zijn toch. 


    MHammy
    Bijdrager
    #10265122 Quote

    Zou ik ook doen. Ik weet niet of je vervangen wordt op je werk, maar dan geef je ze ook de kans om te kijken of je vervanger ook wat langer kan blijven.

    #10265286 Quote

    Ik heb dit al voor mijn verlof gedaan. Gelijk al mijn vakantie weken gepakt. Dus zou dit zo snel mogelijk doen dan is de kans dat het na  het grootst 

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct